Daphne Rasschaert
RIZIV 704476-35
💭 Psycholoog 📍 Ternat
In het kort

Daphne Rasschaert is psycholoog in Ternat, verbonden aan Therapeutisch Centrum Ternat, talen: Nederlands, Engels, specialisaties: klinisch psychologie, systeemtherapie, traumaverwerking, relatieproblemen, rouw, angst, stress, burnout, identiteitsproblematiek, 3 jaar ervaring.

  • 📍 Gemeentehuisstraat 18, 1740 Ternat
  • 📞 0479 55 05 26
  • 🗣️ Nederlands, Engels
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze psycholoog? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Gemeentehuisstraat 18
1740 Ternat
📞
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Daphne Rasschaert in Ternat

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Ternat:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Daphne Rasschaert. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Gemeentehuisstraat 18, 1740 Ternat Open in Maps →

Openingsuren

Maandag 08:00 tot 16:00
Dinsdag 08:00 tot 16:00
Woensdag 13:30 tot 21:00
Donderdag 08:00 tot 12:00
Vrijdag Gesloten
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Systeemtherapeut en klinisch psycholoog gespecialiseerd in relatie- en familieproblematiek

klinisch psychologie systeemtherapie traumaverwerking relatieproblemen rouw angst stress burnout identiteitsproblematiek

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
704476-35
Erkend sinds
2023 (3 jaar ervaring)
Praktijk
Therapeutisch Centrum Ternat
Talen
Nederlands, Engels
Doelgroepen
volwassenen, koppels, gezinnen

Tarieven & terugbetaling

Eerstelijns psychologische zorg
Individuele sessie via een geconventioneerde psycholoog
± € 11
€ 4 met verhoogde tegemoetkoming
Intakegesprek (vrije praktijk)
Eerste kennismaking en vraagverheldering
€ 60 - 80
Deels terugbetaald via mutualiteit
Vervolgsessie (vrije praktijk)
Individueel consult van ongeveer 50 minuten
€ 50 - 80
Aanvullende verzekering: enkele sessies/jaar

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Daphne Rasschaert

Voor een afspraak bij een psycholoog heeft u geen doorverwijzing van de huisarts nodig; u kunt zich rechtstreeks aanmelden. Ook voor terugbetaalde eerstelijns psychologische zorg is sinds de hervorming geen voorschrift meer vereist. Een verwijsbrief van uw huisarts kan wel handig zijn om uw hulpvraag toe te lichten.
Een gesprek bij Daphne Rasschaert kost in een vrije praktijk doorgaans tussen €50 en €80. Werkt Daphne Rasschaert binnen de eerstelijns psychologische zorg, dan betaalt u slechts ongeveer €11 per individuele sessie (€4 met verhoogde tegemoetkoming). Vraag vooraf naar het exacte tarief.
Voor een afspraak bij Daphne Rasschaert neemt u telefonisch contact op via 0479 55 05 26.
Neem uw identiteitskaart mee, een eventuele verwijsbrief van uw huisarts, een overzicht van medicatie die u neemt en, indien beschikbaar, eerdere verslagen of testresultaten. Verder hoeft u zich niet voor te bereiden: het eerste gesprek dient vooral om uw situatie en hulpvraag te leren kennen.
Een klinisch psycholoog zoals Daphne Rasschaert begeleidt mensen met onder meer angst, depressie, burn-out, stress, rouw, trauma, relatie- en gezinsproblemen, slaapproblemen en moeilijkheden met zelfbeeld of identiteit. Na een kennismaking volgt een persoonlijk traject met gesprekken en, afhankelijk van de hulpvraag, een passende therapievorm.
Via de geconventioneerde eerstelijns psychologische zorg betaalt het RIZIV het grootste deel van de sessie terug, waardoor u zelf maar ongeveer €11 (of €4) overhoudt. Daarbuiten voorzien de meeste ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering een gedeeltelijke tegemoetkoming van enkele tientallen euro per sessie voor een beperkt aantal sessies per jaar. Informeer hiervoor bij uw mutualiteit.

Psychologen in de buurt

Alle psychologen in Ternat →
💭 Bent u Daphne Rasschaert?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze psycholoog geweest?
Help anderen met een korte review.