Ymke Dehon
RIZIV 704643-62
💭 Psycholoog 📍 Leuven
In het kort

Ymke Dehon is psycholoog in Leuven, verbonden aan Alento, true, talen: Nederlands, specialisaties: Oplossingsgericht cognitieve psychotherapie, systemische psychotherapie, 2 jaar ervaring.

  • 📍 Kalkstraat 16, 3000 Leuven
  • 💰 true
  • 🗣️ Nederlands
Dit profiel is samengesteld op basis van publieke gegevens (RIZIV). Tarieven zijn indicatief en kunnen per praktijk verschillen. Bent u deze psycholoog? Claim uw profiel →

Contactgegevens

📍
Adres
Kalkstraat 16
3000 Leuven
📱
✉️
🌐
💬

Wat bezoekers zeggen

Over Ymke Dehon in Leuven

Nog geen ervaringen gedeeld. Wees de eerste die andere patiënten helpt.

Help mee, deel jouw ervaring met andere patiënten in Leuven:

Snelle score (1 klik)
Nieuwe patiënt?
Wachttijd afspraak
⚑ Fout in de gegevens melden

Beoordelingen

Nog geen reviews voor Ymke Dehon. Wees de eerste die uw ervaring deelt.

Wordt niet publiek getoond, enkel ter controle.

Reviews worden nagekeken voor ze verschijnen. Ongepaste of valse reviews worden verwijderd.

📍 Kalkstraat 16, 3000 Leuven Open in Maps →

Klinisch psycholoog met Master in onderwijswetenschappen en vier-jaar training in oplossingsgericht systemische psychotherapie.

Oplossingsgericht cognitieve psychotherapie systemische psychotherapie

Praktijkinfo

RIZIV-nummer
704643-62
Erkend sinds
2024 (2 jaar ervaring)
Praktijk
Alento
Talen
Nederlands
Doelgroepen
Jongeren (16+), volwassenen

Tarieven & terugbetaling

Eerstelijns psychologische zorg
Individuele sessie via een geconventioneerde psycholoog
± € 11
€ 4 met verhoogde tegemoetkoming
Intakegesprek (vrije praktijk)
Eerste kennismaking en vraagverheldering
€ 60 - 80
Deels terugbetaald via mutualiteit
Vervolgsessie (vrije praktijk)
Individueel consult van ongeveer 50 minuten
€ 50 - 80
Aanvullende verzekering: enkele sessies/jaar

Tarieven zijn indicatief op basis van RIZIV-nomenclatuur 2026.

Veelgestelde vragen over Ymke Dehon

Voor een afspraak bij een psycholoog heeft u geen doorverwijzing van de huisarts nodig; u kunt zich rechtstreeks aanmelden. Ook voor terugbetaalde eerstelijns psychologische zorg is sinds de hervorming geen voorschrift meer vereist. Een verwijsbrief van uw huisarts kan wel handig zijn om uw hulpvraag toe te lichten.
Een gesprek bij Ymke Dehon kost in een vrije praktijk doorgaans tussen €50 en €80. Werkt Ymke Dehon binnen de eerstelijns psychologische zorg, dan betaalt u slechts ongeveer €11 per individuele sessie (€4 met verhoogde tegemoetkoming). Vraag vooraf naar het exacte tarief.
Voor een afspraak bij Ymke Dehon kunt u contact opnemen met de praktijk.
Neem uw identiteitskaart mee, een eventuele verwijsbrief van uw huisarts, een overzicht van medicatie die u neemt en, indien beschikbaar, eerdere verslagen of testresultaten. Verder hoeft u zich niet voor te bereiden: het eerste gesprek dient vooral om uw situatie en hulpvraag te leren kennen.
Een klinisch psycholoog zoals Ymke Dehon begeleidt mensen met onder meer angst, depressie, burn-out, stress, rouw, trauma, relatie- en gezinsproblemen, slaapproblemen en moeilijkheden met zelfbeeld of identiteit. Na een kennismaking volgt een persoonlijk traject met gesprekken en, afhankelijk van de hulpvraag, een passende therapievorm.
Via de geconventioneerde eerstelijns psychologische zorg betaalt het RIZIV het grootste deel van de sessie terug, waardoor u zelf maar ongeveer €11 (of €4) overhoudt. Daarbuiten voorzien de meeste ziekenfondsen via hun aanvullende verzekering een gedeeltelijke tegemoetkoming van enkele tientallen euro per sessie voor een beperkt aantal sessies per jaar. Informeer hiervoor bij uw mutualiteit.

Psychologen in de buurt

Alle psychologen in Leuven →
💭 Bent u Ymke Dehon?

Beheer uw contactgegevens, openingsuren en afspraakmogelijkheden zelf.

Profiel claimen →
⭐ Bent u bij deze psycholoog geweest?
Help anderen met een korte review.